Regulamin kredyt-konsolidacyjny.eu


Niżej przedstawione są najważniejsze reguły używania strony i zamieszczania treści na kredyt-konsolidacyjny.eu.

Ustalenia ogólne
– By móc kompletnie użytkować serwis i zamieszczać w nim teksty, należy przejść przez bezpłatną rejestrację.
– Rejestracja na blogu jest jednoznaczna z wyrażeniem przyzwolenia na warunki określone w regulaminie.
– Zgodnie z przepisu 116 ”Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z 4 lutego 1994 r., niedozwolone jest powielanie i przedrukowywanie tekstów zamieszczonych na witrynie kredyt-konsolidacyjny.eu. Pogwałcenie tego zarządzenia skutkuje zawiadomieniem policji.
– Użytkownik jest w pełnym stopniu odpowiedzialny za dodany artykuł. Posiadacz serwisu nie nie jest odpowiedzialny za krzywdy będące rezultatem wykorzystania treści prezentowanych na blogu.
– Autor tekstu ogłasza, że posiada kompletne prawa autorskie.
– Treści nie mogą być umieszczane na odrębnych serwisach ani przed, ani po zamieszczeniu ich na kredyt-konsolidacyjny.eu.
– Artykuły, które nie spełniają zaleceń, mogą zostać pominięte. Administrator strony zastrzega sobie prawo do niewyrażenia zgody bez zdradzania faktycznej przyczyny.
– Na kredyt-konsolidacyjny.eu obowiązuje wyłączenie odpowiedzialności posiadacza strony. Czytelnik rozumie, że blog ma charakter informacyjno-rozrywkowy, podobnie jak publikowane na nim teksty. Nie stanowią one sugestii ani instrukcji postępowania w określonych sytuacjach. Zamieszczane felietony prezentują opinie ich twórców. Właściciel nie ponosi odpowiedzialności za zawartość komentarzy dodawanych pod artykułami.

Zamieszczanie tekstów na blogu
– Zawartość treści musi być zgodna z zasadami polskiej poprawności językowej. Teksty z wyraźnymi błędami nie będą dodane.
– Treść artykułu musi mieć charakter informacyjno-rozrywkowy i być intrygująca dla internautów.
– Każdy felieton musi być wyjątkowy, zajmujący i przejrzysty dla internautów.
– Dodawane treści powinny mieć nie mniej niż 2500 znaków bez spacji.
– W artykule możliwe jest załączenie maksymalnie 1 linka w formie URL lub brand.
– Artykuł i linki kierujące do zewnętrznych domen nie powinny obejmować tematów niezgodnych z prawem oraz tematów dla dorosłych.
– Do każdego tekstu powinno się dodać obrazek. Obrazek nie może łamać wytycznych Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych.